makİne

English../eng/Machine.html
 

Teknolojide Lider Makine Üreticileri

M&A Ltd. kuruluşundan itibaren kendi alanlarında lider olan Tekstil Makineleri üreticilerinin Türkiye mümessilliği yapmıştır.           Sentetik iplik hava ve draw tekstüre kaplama ve fantazi makineleriAİKİ RİOTECH


1996 yılından beri Türkiye’ye iplik hava tekstüre ve iplik ayırma konusunda dünya lideri olan Aiki Riotech/Japonya firmasının Türkiye mümessilliğini yapmaktadır. Aiki Riotech her türlü sentetik iplik hava tekstüre, draw complex hava tekstüre, özel iplik tekstüre makinelerinde dünya lideridir. Ayrıca gelecek 50 yılın en önemli yeniliği KARBON ELYAF ve türevlerinden oluşan mamüllerin hazırlanması için PAN precursor winder, winder for carbon fiber, UD prepreg makine iş dünyasına sunarak teknolojiyi an ve an takip ettiğini kanıtlamıştır. Monofilament ayrıştırma makinelerinde de büyük pazar payına sahiptir.


Endüstriyel iplik kaplama, iplik sarma, iplik ayırma hatları ile yüksek kapasite üretim ihtiyaçlarına cevap verebilmektedir. Özellikle monofilament ayrıştırma makinelerinde dünya lideridir ve bölgelerinde en büyük pazar payına sahiptir.


Aiki Riotech’in air texturizing, air covering, draw texturizing ve yarın splitting makinerinin satış raporlarını görmek için tıklayınız.


1995-1998 yıllarında rapiyerli dokuma tezgahlarının dünya lideri Somet/İtalya’in Türkiye mümessilliğini yapmış ve 3 yılda 2.500 adet dokuma tezgahı satmıştır.


Ayrıca, 2x1 iplik büküm makinesi üreticisi Aratex/İtalya’nın on binlerce iğ kapasiteli makineleri Türkiye pazarına satılmıştır.