M&A TEKSTİL

PAZARLAMA VE MAKİNELERİ MÜMESSİLLİĞİ LTD. ŞTİ.

English../eng/Welcome.html
 
 

M&A Tekstil Pazarlama ve Makineleri Mümesilliği Limited Şirketi 1995 yılında kurulmuştur.  Kuruluş yılından itibaren kendi dalında dünya lideri olan çeşitli tekstil sektörü üretici firmaların Türkiye mümessilliğini yapmaktadır.


Tekstil makineleri mümessilliğinde dünyanın en güçlü iplik hava tekstüre firması olan Japon AİKİ Riotech’in Türkiye resmi mümessilliğini yapmaktadır. Ayrıca, dünyanın en büyük dokuma tezgahı üreticisi SOMET Spa/İtalya’nın, 2x1 iplik büküm makinesi üreticisi Arratex/İtalya’nın, Japon İCHİNOSE (Toshin Kogyo) emprime makinalarının ve Tessilmeccanica Saronno Srl İtalya’nın boyalı sentetik iplik makinaları mümessilliğini yapmıştır.


Bunun yanı sıra, dünyanın en büyük tekstil grubu olan Toray/Japonya’nın sahibi bulunduğu 200’e yakın makine, iplik, ham, boyalı kumaş ve diğer yüksek teknoloji üreten fabrikalarının Türkiye mümessilliği ve dağıtıcılığını yapmaktadır.


Fabrika ve ürün detaylarını kumaş, makine ve iplik bölümlerinde bulabilirsiniz.


Ayrıca, mücevher ve takı alanında şirket ortağı Elisabetta Campi İğmen’in özel koleksiyonu olan Elieli Gioielli markasının pazarlama ve satışı yapılmaktadır.

 

Şirket Profili